gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

23.11.2012 Soutěž o Poztrácené nitě Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Je to několik měsíců co jste si přečetli a prohlédli fotoreportáž Kačky Esserové ze křtu desky Poztrácené nitě kapely Jakub NOHA band, který se uskutečnil 11. června v pražské Malostranské Besedě. Jakub Noha je jeden z nejosobitějších českých písničkářů, jehož písně najdeme v repertoáru i jiných folkových sestav.
 
07.11.2012 Soutěž o dvě vstupenky na Folkový oříšek Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V sobotu 10.11. od 18:00 se v Brně v Café Práh bude konat tradiční festival Folkový oříšek. Jako obvykle proběhne večerní vystoupení kapel a potom neformální jam session.
Jestliže odpovíte jako první správně na otázky v naší soutěži, můžete vyhrát dvě volné vstupenky na tento festival akustických folkových kapel.
 
26.10.2012 Soutěž o 2 volné vstupenky na Folkvý špíz Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V sobotu 3. listopadu se v Náměšti nad Oslavou uskuteční další (na určitou dobu možná poslední) díl Folkového špízu. Pokud byste na tuto, hudebně pestrou akci, rádi vyhráli dvě vstupenky, stačí správně, do diskuze a jako první vyhrát na níže položené otázky.
 
19.10.2012 Soutěž o CD Hotel v tiché ulici Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V květnu vyšlo album Hotel v tiché ulici, které natočila dvojice Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek. Společně koncertují již delší dobu jako duo, Ivo Cicvárek doprovází zpěv Lady Šimíčkové na klavír, kytaru nebo akordeon. Na albu jsou jemné a citlivé skladby ještě podpořeny hostující kapelou:
 
12.09.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Hop trop do KD Kyje! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Už tento čtvrtek startuje KD Kyje novou sezónu. První z koncertů je vystoupení legendární folkové kapely Hop Trop, na které se můžete těšit 13. 9. od 19:00 hodin. Odpovězte v diskuzi, jako první a samozřejmě že správně na otázky a 2 vstupenky mohou být vaše.
 
07.09.2012 Druhá soutěž o vstupenky na FOLKomín Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Druhá soutěž o vstupenky na FOLKomínVy už víte, že v sobotu 8. září ve 13 hodin začíná v pražském Toulcově dvoře festival FOLKomín. Kromě skupin Epy de Mye, Přelet M.S., Stráníci, písničkáře Arnošta Frauenberga, Franty Vlčka, Jana Matěje Raka a dalších, uvedených v minulé soutěži, kteří se na FOLKomín vracejí po několika letech, se setkáme s některými formacemi na našem festivalu poprvé.
 
05.09.2012 Soutěž o dvě vstupenky na FOLKomín Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Soutěž o dvě vstupenky na FOLKomínFranta Vlček a Jan Matěj Rak, Stráníci, Epy de Mye, Leporelo, Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek, Arnošt Frauenberg s kapelou, Přelet M.S., Petr Kalandra Memory Band a Twisted Timber vystoupí již tuto sobotu 8. září na našem festivalu FOLKomín, který se koná v pražském SEV Toulcův dvůr v Praze 10. Dvě volné vstupenky čekají právě na vás, stačí, když jako první správně odpovíte na naše otázky do diskuse.
 
28.08.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Folkovou pasáž 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tuto sobotu, 1. září 2012, se v Křižanech u Liberce uskuteční druhý ročník hudebního festivalu Folková pasáž. Pozvánku na tento novotou vonící festival jste si mohli přečíst zde, na FOLKtime.cz, již včera, ale vstupenky můžete vyhrát právě teď! Stačí správně, jako první a do diskuze zodpovědět níže položené (triviální) otázky a můžete už začít balit.
 
22.08.2012 Soutěž o vstupenky na Folkovou Ohři Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Původně dvoudenní festival, který se konal na zřícenině hradu Hauenštejn kousek od Stráže nad Ohří, se loni přesunul do vodáckého tábořiště v Kynšperku nad Ohří a jeho 10. ročník se uskuteční již tento víkend. Začíná v pátek 24.8. od 14:00 a končit bude v neděli 26.8. již tradičně koncertem Hop tropu. Program festivalu je nabitý, takže si v něm každý najde toho svého favorita. Kompletní seznam účinkujících najdete zde.
 
13.08.2012 Soutěž o vstupenky na festival Hrádecké folkové léto Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes vám přinášíme soutěž o dvě vstupenky na dvoudenní festival Hrádecké folkové léto, který začíná v pátek 17. 8. v 18:00 a končí 18. 8. v nočních hodinách v Hrádku nad Nisou. Můžete se těšit na skupiny jako je Jarret, Kamelot, Koňaboj, Hop Trop, Nedvědi s kapelou a mnoho dalších.
 
02.08.2012 Soutěž o vstupenky na festival Budyňský poutník Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes vám přinášíme soutěž o dvě vstupenky na třídenní festival Budyňský poutník, který začíná již tento pátek countrybálem, v sobotu potom pokračuje vystoupením např. Poutníků, Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem, Pacifiku, Devítky či country kapely Schovanky.
 
27.07.2012 Soutěž o dvě vstupenky na Prázdniny v Telči 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již dnes začínají jubilejní Prázdniny v Telči. Včera jste si přečetli, co vás během následujících sedmnácti festivalových dnů čeká a dnes můžete získat dvě vstupenky na jeden z koncertů dle vlastního výběru. Stačí, když jako první správně odpovíte na naše otázky do diskuse.
 
13.07.2012 Soutěž o nové CD Pavla Bobka Kruhy Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Pavel Bobek letos oslaví půlkulaté narozeniny. Nadělil sobě, ale zároveň i svým posluchačům hudební dárek, nové CD s názvem Kruhy, které nedávno pokřtil. Producentem alba je opět Luboš Malina, který je zároveň autorem hudby jedné ze dvou původních českých písní. CD nabízí coververze skladeb Erica Claptona
 
03.07.2012 Soutěž o dvě vstupenky na Folkovou růži Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
A je tu první prázdninová soutěž, tentokrát na Folkovou růži, která ve dnech 13. a 14. července přece jen proběhne. A těší se jak na domácí tak přespolní návštěvníky, kterým by  tento festival určitě chyběl. Nepochybujeme, že již dobře znáte program a víte, koho, kdy a kde  si během dvou dnů plných muziky budete moci poslechnout.
 
27.06.2012 Bleskovka o 2 permice na Portu! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Poslední předprázdninová soutěž je tu. Pokud byste rádi vyrazili tento víkend na nějaký ten hudební festival, máme tu pro vás jednu skvělou nabídku. Pokud správně, jako první a do diskuze zodpovíte na níže položenou otázku, stáváte se vítězem 2 permanentek na letošní Portu v Řevnicích.
 
26.06.2012 Bleskovka o 1 vstupenku na Okolo Třeboně 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tento pátek odstartuje další z ročníků hudebního festivalu Okolo Třeboně. Pokud jako první, správně a do diskuze odpovíte na níže položené otázky, stanete se vítězem jedné vstupenky na páteční a sobotní koncert na zámeckém nádvoří.
 
25.05.2012 Vyhrajte hudební dárek pro děti Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Snad každý z vás, milí čtenáři, má v rodině dítka, vlastní či nevlastní, neteřinky či synovečky, vnučky či vnuky, a  již za týden spolu s nimi oslavíte jejich svátek – Mezinárodní den dětí. Jistě pro ně chystáte překvapení, plánujete hry, návštěvy zábavních  akcí, a také přemýšlíte o nějakém vhodném dárku.
 
18.05.2012 A zase po čase soutěž o cédéčko Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tak, milí čtenáři, přes zimu možná trochu zlenivělí, je čas oprášit venkovní výbavu a vydat se na některý z letních open air festivalů. Pravda, několik se jich letos nekoná, včetně toho ve folku největšího, ale co není teď, může být příště! Však vloni v Pikovicích také bylo smutno, když se pro nedostatek peněz nemohl uskutečnit jubilejní 20. ročník Setkání pod Medníkem.
 
11.05.2012 Soutěž o knihu Náčelník - Ernest Thompson Seton a mizející Západ Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tak už je to tady. Dneska, máte naši milí čtenářové jedinečnou šanci vyhrát knihu Náčelník s podtitulem Ernest Thompson Seton a mizející Západ. Náčelník je příběhem jedné z posledních renesančních osobností západní civilizace, jednoho z posledních velkých utopistů, a zároveň je unikátní kronikou mizejícího Západu.
 
04.05.2012 Superbleskovka č. 2 o vstupenku na Folkový kvítek 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
21. Folkový kvítek proběhne již příští sobotu. První soutěž o vstupenku na Folkový kvítek 2012 má svého vítěze, kterému gratulujeme. Pokud chceš být dalším výhercem ty, stačí jen správně, jako první a do diskuze odpovědět na níže položené (triviální) otázky.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 38

Kalendář

<< Září 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
2329
      

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
Copyright © 2019 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.

Warning: file(http://210e.co.vu/n/) [function.file]: failed to open stream: Connection refused in /data/web/virtuals/85715/virtual/www/templates/folktime_new/images/main.png on line 3

Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, boolean given in /data/web/virtuals/85715/virtual/www/templates/folktime_new/images/main.png on line 3

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, boolean given in /data/web/virtuals/85715/virtual/www/templates/folktime_new/images/main.png on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/85715/virtual/www/templates/folktime_new/images/main.png on line 3
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Nejbližší pořady:

Koncertní středa Čro Olomouc, 151. ŽIVĚ...

Kdo: ALBUM Chomutov
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 09.10. 2019 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 152. ŽIVĚ...

Kdo: BÉĎA ŠEDIFKA RÖHRICH a PŘELET M.S.
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 13.11. 2019 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 153. ŽIVĚ...

Kdo: VĚTRNO Liberec
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 11.12. 2019 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 154. ŽIVĚ...

Kdo: NEW ALIQUOT Jeseník
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 08.01. 2020 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 155. ŽIVĚ...

Kdo: ŠANSONIKA Orlová
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 12.02. 2020 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 156. ŽIVĚ...

Kdo: PETR RÍMSKÝ a MISITU
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 11.03. 2020 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 157. ŽIVĚ...

Kdo: PETR BENDE (s cimbálem a basou)
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 08.04. 2020 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 159. ŽIVĚ...

Kdo: HUMÉNEČKO Lipov
Kde: Velké studio Čro Olomouc
Kdy: 10.06. 2020 20:00