gototop
12.11.2001 Soutež o vstupenky festivalu Klof na Bodláku (Šaolín)    Tisk
Soutěže

Hurá! Vstupenky zadarmo! To tu ješte nebylo. Ále bude. Tohle je totiž první, ale zdaleka ne poslední soutež o klubové vstupenky na FOLKtimu. Jako první máme dnes v rukávu vstupenky na festival Klof na Bodláku. Zde si o tom podniku prohlédnete bližší informace, at pak nebrecíte, že tou dobou musíte slavit narozeniny u tety v Žamberku.

Tak co, máte ctyriadvacátýho cas? Fajn. Cenou jsou tedy dva volnásky. Vyhraje je ten, kdo správne odpoví na obe dve otázky a jeho odpoved bude desátá došlá. Takže vzhledem k tomu, že jste pekní lenochodi, máte, myslím, šanci i po týdnu od vyhlášení této souteže. Její ukoncení vcas ohlásíme.

Takže zde jsou soutežní otázky:

1) Kolik clenu má soucasná sestava skupiny Mrakoplaš?
2) Vyjmenujte alespon jednu kapelu, jejíž clenem je známý multiclen a písnickár Jeroným Lešner.

Abychom vám to alespon trochu ulehcili, máme pro vás utešující informaci, že obe odpovedi se dají vycíst na stránkách FOLKtimu, a to skutecne za babku (pokud jste pripojeni z práce :-D).

ODPOVEDI zasílejte na náš soutežní mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .'; document.write( '' ); document.write( addy_text13635 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a pripište nám také své jméno a adresu, at víme, kam lístky poslat.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."