gototop
15.01.2002 Soutež o vstupenky do klubu Delta (FOLKtime)    Tisk
Soutěže

Pro připomenutí obnovujeme tento článek, soutěž končí za pár dnů!!!!
A je tady další soutěž! Tentokrát jsme vyhověli odpůrcům pragocentrismu a vybrali jsme pro Vás jako výhru vstupenky do pardubického klubu Delta na koncert skupiny Poupata, jejichž hostem bude tentokrát žamberské Duo Ťuk. Koncert se uskuteční 17. ledna 2002. A protože Poupata, a konec konců snad ani legendární Ťuk, netřeba představovat, zaměříme se v následujícím odstavci přímo na soutěžní otázku.

Ta zní: Na přiložené fotografii (kliknutím na náhled si můžete fotografii zvětšit) naleznete konglomerát složený ze dvou kapel na výletě v Jizerských horách. Obě tyto kapely v minulosti, každá zvlášť, na pravidelných večerech Poupat v klubu Delta hostovaly. A naše soutěžní otázka zní: Jak se jmenují ony dvě kapely?

A teď to nejdůležitější: Šťastného majitele dvou vstupenek vylosujeme z prvních deseti správných odpovědí. Takže neváhejte a urychleně mailujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , my i Poupata a duo Ťuk se moc těšíme.

A pokud byste náhodou chtěli navštívit koncert Poupat i přes případný neúspěch v soutěži, vězte, že v pokladně Delty se pro Vás jistě ještě nějaké další vstupenky najdou. Adresa Delty je: Folkový klub Delta Pardubice, Gorkého 2658, Pardubice - Dukla (naproti hotelu Dukla). A tady je kompletni program Delty na leden


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."