gototop
06.07.2018 Soutěž o dvě vstupenky na festival Pod kaštany (Džexna)    Tisk
Soutěže
Festivalová sezóna je v plném proudu. V našem kalendáři na FOLKtime.cz najdete spoustu akcí, stačí jen vybírat, kam se vydat. Dnes vás prostřednictvím pořadatelů zveme na dvoudenní festival Pod kaštany, který proběhne 13. - 14. července 2018 v Novém Jičíně. "Festival v zahradě restaurace Nové Slunce začíná v pátek od 18:00 a pokračuje v sobotu  od 14:00. Nic velkého, žádná megalomanská akce, ale fesťáček pro max 300 - 350 lidí. Zvuk je digitální a rozdělen tak, aby kdo chce, si poslechne muziku před stage, a kdo si chce u pivka povídat, tak si sedne kousek dál. Je zde i dětské hřiště, pivko, steaky, zvuk co si chválí i velké hvězdy a pohoda, hlavně pohoda..."
Festival Pod kaštany
Festival Pod kaštany
Účinkují: PoutníciMichal Tučný Revival Band - FM, Martin Miki Zábranský, Monty a Nekapela, Ježíšek, Rangers-Plavci, Tomáš Kočko & Orchestr, René Souček, Mike Fojtík & Přátelé, Václav Fajfr, Folkstones, Fčíl a Tu, Šansonika, Tomáš Rys, Vilém Roubíček a další.
Festival Pod kaštany je 2.ročník folkbluesrockbluegrascounrtyjazzšanson festivalu, jehož součástí je i Open Mic stage, což je vlastně původní záměr festivalu, pomoci interpretům, kteří sice jsou  tzv. no  name, ale jsou velmi dobří. První ročník měl přímo název Open Mic fest.
Jste-li z okolí nebo máte naplánovano podívat se na Novojičínsko, neváhejte a zkuste štěstí v naší soutěži o dvě vstupenky na celý festival. Na otázku od pořadatelů odpovídejte mailem na adresu soutezzavináčfolktime.cz opět až do NEDĚLNÍ půlnoci (8. července). Do předmětu napište SOUTĚŽ.
Z autorů správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce dvou vstupenek. Jméno vítěze a správnou odpověď uveřejníme v pondělí 9. července v diskusi pod soutěží. Hodně štěstí!
Jedním ze sponzorů festivalu Pod Kaštany je Pekárna Havlík. Jejich hlavní produkt jsou Havlíkovy tyčinky. Balí se do sáčků a následně do kartonů. Otázka zní:
Kolik kusů tyčinek je v jednom kartonu?
a) 198
b) 176
c) 154

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Džexna   |Manager |09.07.2018 09:56:13
a) Tyčinek je v kartonu 198! 22 balení po 9 kusech. A vylosovanou výherkyní správné odpovědi je Lenka Š. Blahopřejeme! A děkujeme všem za účast v soutěži!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."