gototop
01.02.2000 Prijdte na vecer Jen tak tak do Jindrichova Hradce (Nina Krystová)    Tisk
Reportáže

Dne 24.2. v 19.30 proběhne v Jindřichově Hradci v hotelu Grand na náměstí další folkový večer. Folková skupina Jen tak tak tentokrát pozvala plzeňskou skupinu Slepá kolej a českobudějovickou skupinu MiMoband, pro kterou bude tento večer zároveň premiérový.

Skupina MiMoband je muzikantská formace se dvěma zpěvačkami již ostřílenými z předchozích hudebních působení - Miluška Hrdličková byla dlouholetou členkou folkového dua M+L a skupiny Fontanela, Monika Vodičková-Klimentová zase účinkovala ve skupinách Minnesengři a Nezmaři. Zpěvačky v tomto případě pozvaly ke spolupráci hudebníky působící v žánrově různých jihočeských formacích a vzniklo tak zajímavé seskupení, čerpající z prvků folkové, bluesové a rockové hudby, prezentující převážně vlastní tvorbu.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."