gototop
01.03.2000 Eva Henychová vydává své druhé album (-ft-)    Tisk
Reportáže

Zpěvačka, kytaristka a folková písničkářka Eva Henychová vydává v těchto dnech své druhé album s názvem Za stěnou z papíru. Najdeme na něm 16 písní, které poodhalují autorčin vnitřní život a její paradoxní vztah k současnému světu. Nahrávalo se na začátku ledna ve studiu Good Day Records v Praze, za zvukařským pultem seděl Jiří Mašek a Jan Brož a všechny písně jsou natočeny ve stejné podobě, v jaké je mají šanci slyšet návštěvníci jejích recitálů, tedy zpěv s doprovodem kytary.

Album pokřtil a zároveň vystoupil jako host známý folkový bard Wabi Daněk 9. února v Malostranské besedě v Praze, druhý křest alba, moravský, se uskutečnil 24. února na Staré radnici v Brně, kde byl kmotrem publicista, textař a konferenciér Jiří Moravský Brabec.

Další informace o Evě Henychové a jejím novém albu můžete najít na její domovské stránce. Adresu hledejte v Babylonu.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."