gototop
14.03.2018 Večery S: Kvintet, Živulenky, Chansonet (Jarda Hnízdil a Vašek Koblenc)    Tisk
PR
Třetí koncert hudební série Večery S 2018 v českobudějovickém Divadle U Kapličky bude prvním koncertem, který přímo živě zaznamená Český rozhlas České Budějovice. Přijďte v pátek 23. března 2018 od 19,00 hodin podpořit velmi zajímavé účinkující.
Kvintet je písecká bluegrassová skupina, hrající v klasickém nástrojovém obsazení. Na scéně úplným nováčkem není, hraje na festivalech a v klubech po celé naší zemi, můžete ji slyšet také v žánrových rádiových pořadech. Na vystoupeních Kvintetu zní převážně vlastní tvorba, proložená převzatými bluegrassovými písněmiv češtině i angličtině.
Březnový Večer S
Březnový Večer S
Živulenky
jsou hudební seskupení, které se neustále vyvíjí a proměňuje. Počet hudebnic se přizpůsobuje možnostem a časoprostoru. Skladba nástrojů je proměnlivá. Hrají písně z různých koutů Evropy. Inspirovány jsou keltskou hudbou a prvky východního, jižního i severského hudebního pojetí. Hrají písně meditativní, laskavě všední, ale i náladově divoké.
Skupina Chansonet vznikla v roce 2015 rozšířením zakládajících členů skupiny PFBM. Vlastní písně hraje v obsazení kytara-zpěv, klávesy-zpěv, basová kytara a bicí. Volně se pohybuje v oblastech blues, folk, rock a swing. Hudba a texty písní se vzájemně doplňují a vytváří pestrou škálu od tanečně humorných nálad až po melancholicky zadumané.
Je pro vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro budějovické a jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.
Večery S budou pokračovat v pátek 20. dubna 2018 opět od 19,00 speciálním koncertem Spolektiv 30 let a hosté, speciální host Standa Kahuda.

Sdílet na...
Kam dál?

» Večery S: Shivers, Šrája, Hashtag (Jaroslav Hnízdil)

» To byl ale nápad (Pavel Rada)

» S Víťou Troníčkem, patronem projektu Večery S 2018 (Vašek Koblenc)

» Večery S: Banjaluka, René Souček, The Giant Mountains Band (Jarda Hnízdil a Václav Koblenc)

» Večery S: Dante písničkář, Spolektiv ReKřest CD ...a ticho v sobě (Jaroslav Hnízdil)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."