gototop
06.01.2006 Špunt vás zve na Vandrkáru (Miloš Dohnal)    Tisk
Pozvánky

Máte rádi trampskou, folkovou, bluegrassovou nebo country muziku? Jste z Přerova nebo okolí? Máte 20.ledna 2006 v 19:00h čas? Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, můžeme Vám doporučit akci pod názvem VANDRKÁRA. Jedná se o pravidelné hudební klubové večery zaměřené právě na tyto žánry. Pořádající trampská skupina Špunt Přerov si jednou za dva měsíce pozve na své vystoupení dva hosty z řad spřátelených kapel a představí je v hodinových blocích přerovské veřejnosti. 20.ledna 2006 v horním sále restaurace Sokolovna v Přerově v 19h tentokrát Skupina Špunt přivítá jako hosty The Šutrs Hranice, Jima Macháčka jako písničkáře a Falešnou kartu Nové Město na Moravě. Do dalších Vandrkár přislíbili účast Tempo di vlak Ostrava, Domino Olomouc, Ozvěna Brno , Cabriolet F-M a další. Pokud Vás tato akce zaujala vězte , že je potřeba zajistit si lístky v předstihu . Doposud všechny již proběhlé večery byly beznadějně vyprodány.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Carmen  - Re: Špunt vás zve na Vandrkáru   |86.49.81.xxx |11.01.2006 19:05:00
Pozvánku na Vandrkáru s hudební ukázkou kapel Špunt a The Šutrs mužete slyšet v trampském poradu Z POSLEDNÍHO VAGONU v uterý 17.1. od 9, 14, 19 a 23 hodin, nebo v pátek od 14 hod. na: radio.ifolk.cz

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."