gototop
13.02.2006 Petr Sedlácek - po dvou letech koncert opet v Praze! (Petr Sedláček)    Tisk
Pozvánky

Poslední rok jsem strávil přemýšlením, jestli po letech neodejdu z folkové scény. Nové písně se mi vyhýbaly, radost z muziky místy taky. Pak jsem potkal skvělého bluesového kytaristu, saxofonistu a zpěváka Tomáše Gregora z Prievidze. Natočili jsme spolu malé pětipísničkové demo (jeho recenze před pár dny vyšla zde) - a všechno je zpátky. Nové písničky a především obrovská radost z hraní. Zvu vás tedy srdečně na náš koncert, který se koná ve čtvrtek 16. února od 19.00 hodin v Kulturním centru Zahrada, Malenická 1784, 148 00 Praha 4 - Chodov. Naším hostem bude výborná zpěvačka, písničkářka Terezka Terčová .

Budeme velmi potěšeni, pokud si na nás uděláte čas. Budeme pro vás hrát a zpívat do roztrhání těl. Jako bonus a ochutnávku na závěr posílám odkaz na jednu z mých písniček v úpravě s Tomášem Gregorem:

http://www.countryradio.cz/mp3/kuryr/43dd17d48894e.mp3

Mějte se báječně!


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."