gototop
12.12.2005 MY3.AVI v klubu Podsklepeno (H_1 )    Tisk
Pozvánky

MY3.AVI (cyber-wine-jazz-folk-band z Prahy a Písku) 16.12.2005 od 19:00 hod. (a jistě ne později vzhledem k nutnosti ukončit produkci do 22:00 hod.) klubu Podsklepeno (mezi Křižíkem a Florencem) 

vstup Kč 60,- / os.

Co Vás čeká? No přátelé je toho tolik...zpívání, povídání, čtení, promítání, plno nečekaných překvapení a dále samozřejmě drogy (na místě), seks a folk'n'folk...prostě přijďte a udivíte...

Co s sebou? Přátele a kamarády, veselomelancholickou náladu, prskavky a vánoční dárečky (chcete-li;))   

Opět netušíme, kolik Vás dorazí...Ti, kteří chtějí mít jistotu teplé proprděné židličky co nejblíže nám, ať rezervují místa u mne  nebo u Kubíka. Stačí uvést jméno a počet...  

Těm z Vás, kteří nemohou dorazit a které už asi letos neuvidíme přejeme moc fajn svátky, užijte si to, opatrujte se a někdy někde nějak brzy nashle!

za my3 Váš


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."