gototop
08.05.2019 Paměť podepsaná na knižním veletrhu (Michal Jupp Konečný)    Tisk
Pozvánky
Průlety folkovou pamětí
Průlety folkovou pamětí
V sobotu 11. května vrcholí na pražském Výstavišti 25. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2019.
A jak jste možná už správně pochopili, vyvrcholí tím, že budu v 17:00 podepisovat svou knihu Průlety folkovou pamětí o čtyřiceti letech spolčení s hudbou.
Kniha vyšla laskavou péčí vydavatelství Galén a já se cítím být hrdým koněm jejich stáje. Vaši vnuci ocení, že máte v knihovně tuto moji publikaci podepsanou autorem.
Přede mnou tam budou celé odpoledne podepisovat své galénovské knihy kolegové Michal Bystrov, Mikoláš Chadima, František Koukolík, Radkin Honzák a Jan Vodňanský.
Tak se stavte v sobotu před sedmnáctou hodinou pro knížku, pro podpis nebo jen na kus řeči. Těším se na vás.

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Kamila M.  - Kolegové ???   |82.113.55.xxx |11.05.2019 18:15:22
Pane Konečný, vyprdněte se už "konečně" prosím vás na tu neustálou sebepropagaci té vaší zpětně (a vlastně i dopředně) manipulující knížky. Kdopak by asi tak vážně stál o autogram dramataurga? A uvádět pana profesora Koukolíka a doktora Honzáka jako "kolegy" ? No to snad ani ve vašem věku nemůžete myslet vážně.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."