gototop
30.04.2012 3. semifinále Notování bude již tento čtvrtek (Rada Notování)    Tisk
PR
Dva večery nás dělí od konce devátého ročníku písničkové soutěže Notování - poslední, třetí semifinálové kolo a nakonec finále. Obě kola proběhnou v pražském Music City Clubu, první z nich již tento čtvrtek 3. května od 19:30 a druhý měsíc na to.

Poslední semifinálovou pěticí jsou čtyři kapely a jeden písničkář. Ten je ovšem ze všech semifinalistů v Notování nejzkušenější: Michal Vaněk soutěžil v Notování již třikrát jako sólista a podvakrát se svojí domovskou kapelou Zhasni z Nového Boru. Nezkušeným není ani frontman formace Pavel Petran a kapela z Prahy. Jako sólista se Pavel zúčastnil již dvou ročníků. Druhoročáky Notování jsou kapely Flender & spol. z Prahy a loňské finalistky, děvčata z Jablonce nad Nisou tvořící trio KaBáJa. Nováčkem naší soutěže je pak pánské trio Tata Mia z Kolína nad Labem.

Čas po přestávce bude, jako vždy, patřit hostovi. Bude jím paní Jitka Vrbová v doprovodu jednomužné skupiny Akáty Standy Chmelíka. Představovat tuto velkou dámu jazzové, swingové a trampské scény mnoha slovy by bylo nošením dříví do lesa, když vám můžeme nabídnout hezké trampské video doprovázené jednou z nejznámějších písní, které pro Jitku Vrbovou složil Standa Chmelík:
Závěrem připomínáme, že mezi soutěžícími 3. semifinále máte možnost určit svými hlasy posledního, třetího diváckého finalistu IX. ročníku Notování. Rada Notování k tomu přidá, výběrem ze všech tří semifinále dohromady, tři divoké karty pro postup do finále a domů budete odcházet bohatší nejen o kulturní zážitek, ale i o vědomost, kdo bude v červnu soutěžit o palmu vítězství a další ceny. Moc se na vás těšíme!

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."