gototop
02.11.2009 Notování potřetí v klubu Kocour (Rada Notování)    Tisk
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191, proběhne ve čtvrtek 5. listopadu 2009 od 19.30 třetí základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. Soutěžit přijedou tentokrát muzikanti z různých koutů republiky, zatímco Prahu budou reprezentovat pouze dvě kapely – Kojoti a Szmyrum a Chechuum. Z Pardubic, Jičína a Dobříše se sjede soubor Přecespolu a z jihu Čech dorazí budějovické duo Al Boss. Moravu budou reprezentovat písničkáři Ondřej Herzán z Třebíče a Láďa Zítka z Bystřice nad Pernštejnem. Po přestávce, v čase pro hosta, vystoupí držitel letošního písničkářského Krtka a držitel několika Port, vítěz III. ročníku Notování, jeho věrný divák a příznivec, písničkář Martin Rous.

Protože se jedná o soutěž, ve které můžete svým hlasováním spolurozhodout o výsledku, je nasnadě, že všichni soutěžící se na vás moc těší v naději, že právě oni vás zaujmou a vy je podpoříte. Bližší podrobnosti o soutěži i o místě jejího konání se dozvíte na adrese www.notovani.cz.

 

 

 


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."