gototop
03.03.2009 Semifinále Notování je tady! (Cimbura)    Tisk
PR

První ze tří semifinálových večerů Notování pod Vyšehradem proběhne již tento čtvrtek, 5. března 2009. Z reproduktorů agentury Kubahudba, která druhým rokem poskytuje soutěži své kvalitní zvukařské služby, zazní znělka soutěže v 19.30. Na co se po ní návštěvníci pražského P-Klubu Trojická mohou těšit, napoví následující řádky.

V tomto semifinálovém večeru uvidíme soutěžit duo Quaoar z Prahy, vítěze pořadatelské rady ze IV. základního kola, které foto: Jiří Šámal st. ©vyvolalo na stránkách FOLKtimu velice obsáhlou diskuzi. Dalším soutěžícím bude skupina Netřísk z Chodova u Karlových Varů, povolaná na poslední chvíli jako náhradnice do III. základního kola, ve kterém u pořadatelské rady zvítězila. V tomto večeru se setkají též dva divadelníci: herec a loutkoherec, písničkář Michal Vaněk z Nového Boru - vítěz VI. kola u pořadatelské rady, a pražská loutkoherečka Krystyna Skalická, protagonistka sdružení Krystyna a přátelé, které se stalo diváckým i pořadatelským vítězem V. základního kola. Za mimořádnou chuť soutěžit nezbývá než pochválit trampskou Osadu Zlaté Oči, diváckou vítězku I. základního kola, která se opět sjede více méně z celých Čech a která vystoupí na scénu i přesto, že její hlavní sólový vokalista pravděpodobně zůstane upoután nemocí v rodném spacím pytli. Samostatnou pochvalu si pak zaslouží osadník OZO, kamarád Prášek, který se kvůli tomuto vystoupení dokonce vrátil z velkého vandru po Indii!

V semifinálových kolech, v každém večeru zvlášť, rozhodují o postupujících pouze diváci. Jen vítěz diváckého hlasování pojede ve čtvrtek domů s jistotou postupu do finále! Oproti tomu Pořadatelská rada Notování pod Vyšehradem (Pavlína Plchová - Bublina, Brigita Vidimská - Kytka, Milan Plch - Belmondo, Karel Vidimský - Cimbura a její předseda Olda Dolejš) pro semifinále rozšířená o stálé hosty Honzu Dobiáše a Mirka Buriana vydá svůj verdikt až na konci třetího, tj. květnového semifinálového večera. Toho večera, ke třem diváckým finalistům, určí dva až tři další bez ohledu na to, ve kterém semifinálovém večeru soutěžili.

Fotografie Paparaciho Šámala, ilustrující tento článek, byla nafocena v P-klubu 4. ledna 2007. Tehdy se dámy z Přeletu M. S., při své účasti v pátém základním kole IV. ročníku Notování, nechaly vyfotografovat s buldozerem svých dívčích srdcí, písničkářem Frantou Vlčkem. Franta byl tenkrát hostem večera. Pár měsíců nato, ve finále čtvrtého ročníku v červnu 2007, se Přelet M. S. podělil s Bodlem o vítězství v diváckém hlasování. Nyní je Přelet M. S., vedle mnoha dalších ocenění, chovatelem zahradního Krtka a 5. března bude hostem I. semifinále Notování. Moc se na něj těšíme a věříme, že jeho účast, vedle možnosti volby postupujícího finalisty, přiláká i Vás!


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."