gototop
29.01.2015 Pozvánka na koncert Propletení (FOLK ŽIJE!)    Tisk
PR
Propleteni
Propleteni
Anděly ověnčení Žamboši, živelná Epydemye i přemýšliví Šantré patří mezi špičku současné generace folku a jedny z nejžádanějších kapel letních žánrových festivalů. Na nich se obvykle potkají, stihnou prohodit pár slov, než se zase rozjedou každý jinam. Rozhodli se proto sejít se společně na jednom pódiu, udělat si radost a tu přenést na posluchače. Tak vznikla myšlenka Propletení. Ale to ještě není vše, řekl by prodavač mixérů na zážitky....
Pokud chcete vidět hit Epydemye s Honzou Žambochem u mikrofonu, Lucku Vlasákovou bez kontrabasu a s Pavlem Hlouškem v zádech, Juru Nedavašku jemně podkreslovat akustiku Dušana Vainera a spoustu dalších netradičních propletení, přijďte v pátek 27. února do Divadla Na Prádle. Od zvukařského pultu bude tyto zběsilé proměny jistit Karel Dřínek. Vstupné je 200 Kč v předprodeji a 250 Kč na místě. 

Tohle se vážně už nebude opakovat...nebo ano? 

Propletení je zaštítěno projektem Folk žije.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."